PRESE: OPENLANE Europe virzās uz izaugsmi 2022. gadā ar jauniem un atjauninātiem biznesa risinājumiem

2022. gada 7. janvāris — OPENLANE, tiešsaistes automašīnu izsoļu uzņēmums, raugās uz priekšu jaunajā gadā un gatavojas vēl vairāk paplašināt savu vadošo tirgus pozīciju kontinentālajā Eiropā 2022. gadā. Aizraujošas pārmaiņas notiek, un divi OPENLANE Europe biznesa virzieni nodrošinās vēl vairāk. ērtākus risinājumus nekā jebkad agrāk.

“2022. gadā mēs turpināsim attīstīt visā Eiropā savu pirmo biznesa līniju, kas piedāvā pilnus darījumu atklātās izsoles risinājumus nomas un nomas uzņēmumiem, autoparku īpašniekiem un dīleriem ar OPENLANE zīmolu. Papildus tam mēs izveidosim atjaunotu Dealer2Dealer pieeju kontinentālajā Eiropā,” skaidro izpilddirektors Johans Meisens. Šīs biznesa līnijas mērķis ir piegādāt dīleriem augstākās kvalitātes, uz klientu vērstus risinājumus, izmantojot atklātās un slēgtās izsoles ar zīmolu GWListe Vācijā un visā Eiropā ar zīmolu OPENLANE.

Lai atbalstītu šos izaugsmes plānus, mūsu vērtīgā OPENLANE Europe komanda ir piedzīvojusi dažas izmaiņas. No 2022. gada janvāra dažas pazīstamas sejas ieņem jaunus amatus un izaicinājumus.

Lars Agten, faktiskais valsts vadītājs uzņēmumā OPENLANE Belgium, ir iecelts par OPENLANE Europe darbības direktoru. Lars pārņems no Pieter Behets, lai pārraudzītu mūsu birojus Vācijā, Itālijā, Nīderlandē, Francijā un Beļģijā, un uzņemsies atbildību par mūsu lielāko Eiropas kontu pārvaldību. Turklāt Larss vadīs mūsu loģistikas nodaļu.

Gino Vleminckx, OPENLANE Europe faktiskais galvenais komercdirektors vadīs komandu, kas vada mūsu pavisam jauno OPENLANE inkubatoru. Džino un viņa komanda izstrādās jaunus produktus un biznesa līnijas uzņēmumam OPENLANE, un viņš pārraudzīs “iešanas tirgū” procesu.

Pieter Behets, faktiskais OPENLANE Europe galvenais biznesa attīstības direktors, uz laiku pārrauga OPENLANE Belgium, aizstājot Larsu. Pīters strādās kopā ar Džino un viņa komandu, lai izstrādātu jaunus produktus un ieviestu tos tirgū.

Kopš mūsu durvju atvēršanas 2004. gadā, OPENLANE Europe ir izaugusi, lai kļūtu par vienu no vadošajām tiešsaistes automašīnu izsoļu platformām Eiropā. Mūsu mērķis vienmēr ir bijis nodrošināt augstākās kvalitātes pakalpojumus un transportlīdzekļus, un mēs esam priecīgi 2022. gadā piedāvāt vairāk risinājumu nekā jebkad agrāk.

Par OPENLANE Europe

OPENLANE Europe NV, kas atrodas Beļģijā, ir globāla transportlīdzekļu atkārtotā mārketinga un tehnoloģiju risinājumu nodrošinātāja KAR Global (NYSE: KAR) biznesa vienība. Ar pārdošanas operācijām Beļģijā, Francijā, Vācijā, Itālijā, Nīderlandē un Spānijā, OPENLANE Europe nemanāmi savieno oriģinālo iekārtu ražotājus, autoparku īpašniekus, vairumtirgotājus un izplatītājus ar pircējiem vairāk nekā 50 valstīs visā Eiropā, izmantojot savu spēcīgo tiešsaistes vairumtirdzniecības transportlīdzekļu izsoļu tirgu, www.adesa.eu.

Par KAR

KAR Auction Services, Inc. d/b/a KAR Global (NYSE: KAR) nodrošina pārdevējus un pircējus visā pasaulē lietotu transportlīdzekļu vairumtirdzniecības nozarē ar novatoriskus, uz tehnoloģijām balstītus atkārtotā mārketinga risinājumus. KAR Global unikālā visaptverošā platforma atbalsta visu automašīnu, finansēšanu, loģistiku un citus palīgpakalpojumus un saistītus pakalpojumus, tostarp gandrīz 3,1 miljona vienību pārdošanu mūsu izsolēs 2020. gadā vairāk nekā 40 miljardu dolāru vērtībā. Mūsu integrētie fiziskā, tiešsaistes un mobilā tirgus laukumi samazināt risku, uzlabot caurskatāmību un racionalizēt darījumus klientiem aptuveni 75 valstīs. KAR Global galvenā mītne atrodas Karmelā, Indiānas štatā, un tajā ir darbinieki visā ASV, Kanādā, Eiropā, Apvienotajā Karalistē, Meksikā, Urugvajā un Filipīnās. Lai iegūtu papildinformāciju un jaunākās KAR Global ziņas, apmeklējiet vietni www.karglobal.com un sekojiet mums @KARspeaks.